Proč u nás nikdy nenajdete „úžasnou“ slevu 60 a více procent?

Ať už do svého vyhledávače zadáte, že hledáte klasické plastové okno, střešní okno nebo jen malé sklepní okno, okamžitě na vás vyskočí produkt, jehož sleva (stejně tak jako původní cena) dosahuje závratných výšin, kde ani 70% zvýhodnění není výjimkou.

Okna Hned -  férové slevy

Jak je to možné?

Jednoduše. Prodejci nezřídka používají ten nejstarší marketingový trik – uměle nadsazenou původní cenu. Ideálně ještě v kombinaci s limitovaným počtem kusů nebo časem na rozhodnutí, které ve vás má vzbudit pocit urgence a jedinečnosti nabídky.

Je to ale skutečně tak jedinečné a urgentní?

Pokud nepropadnete této hře, poměrně rychle zjistíte, že v drtivé většině případů jsou téměř všechny konečné ceny srovnatelné a liší se jen velikost slevy. S nadsázkou se tak dá říci, že takovéto akce zákazníky záměrně vodí za nos. A to my rozhodně nechceme.

Vždy proto:

  • • uvádíme rovnou konečnou cenu, včetně DPH
  • • reklamace řešíme ihned se snahou vyjít zákazníkům vstříc
  • • chováme se k zákazníkům tak, jak chceme, aby se k nám chovali druzí

Jak tedy vzniká skutečně nízká cena plastových oken?

Způsobů, jak nabízet plastová okna za nízké ceny, je více. Prodejce může hrát hru s neexistujícími slevami nebo nabízet nekvalitní zboží, které vás po chvíli užívání zklame nebo se dokonce pokazí. A to třeba u střešního okna opravdu nechcete.

Další, férovější možností je pak vlastní výroba oken, skutečný výprodej posledních kusů nebo cesta, kterou jsme si vybrali my – nákupy ve velkých sériích s důrazem na efektivní ekonomiku provozu, která nám dovolí nabízet plastová okna za skvělé ceny i bez falešného pozlátka přemrštěných slev.

Zákazník je pro nás především partner, a proto mu nabízíme možnost si cenu jednoduše porovnat na srovnávacím portálu Heuréka nebo ověřit v našem Kalkulátoru oken na míru.

Kalkulátor oken na míru - Okna Hned

Vstoupit do Kalkulátoru oken na míru

Ušetřit s námi můžete čas i peníze

V našem kalkulátoru oken na míru si můžete jednoduše naklikat přesně to, co potřebujete, porovnávat cenu jednotlivých rozměrů, rámů i skel. Ihned tak víte, na čem jste.

Jak v kalkulátoru, tak ve standardním katalogu plastových oken pak velice rychle získáte přehled a zjistíte, že:

  • • okna standardních rozměrů jsou skutečně levnější
  • • oproti zakázkové výrobě okna stejných parametrů ušetříte na e-shopu v průměru 20 %
  • • oproti bazaru u nás získáte kvalitní okna vyráběné v EU se zárukou i platnými certifikáty

Pro zajímavost – největší je rozdíl je u okna standardních rozměrů 45x45. Zatímco, zakázková výroba by vás dle kalkulátoru vyšla na 1 608 Kč, pokud jej objednáte rovnou z našich skladových zásob na eshopu, získáte okamžitě cenu o 38 % nižší, tedy krásných 990 Kč.

V neposlední řadě s námi šetříte také čas. A to díky efektivním možnostem výběru, nadstandardně rychlé dodací lhůtě pro skladová okna nebo možnosti okamžitého odběru z našeho skladu v Popůvkách u Brna.

Okna Hned - sklad Popůvky

Přejeme vám tedy, ať nepropadnete falešným slevám, ale raději v klidu a s rozvahou vybíráte okna za rozumnou cenu od spolehlivých prodejců.

Vaše Okna Hned