OKNA NA MÍRU - KALKULÁTOR OKEN

Vyberte si okno na míru pomocí jednoduchého kalkulátoru! Nově i pro dřevěná okna

Nenacházíte v naší nabídce vhodný rozměr okna? Nezoufejte. Vytvořit si okno na míru je s naším přehledným online kalkulátorem oken opravdu hračka. 

Stačí zvolit materiál (plast nebo dřevo), zadat výrobní rozměry okna a je to! Díky našemu kalkulátoru můžete navíc snadno porovnávat jednotlivé varianty a sledovat, jak se mění cena. V moment, kdy máte vybráno jde vaše nové okno na míru přímo do výroby.

VSTOUPIT DO KALKULÁTORU OKEN

Kalkulátor oken na míru online

Navrhněte si okno nebo dveře přesně podle svých představ

Znáte přesné rozměry? Pak je kalkulace vašeho okna nebo dveří na míru hračka. Kalkulátor oken na míru vám okamžitě řekne cenu a můžete si vyzkoušet, jak cenu oken na míru ovlivní změna v profilu, typu či barvy okna a zasklení. Sami si jednoduše navolíte specifikaci a už jen vybíráte nejvhodnější variantu. Během chvilky si tak můžete sami objednat plastové okno na míru, a to včetně příslušenství. Výběr oken a dveří na míru nebyl nikdy jednodušší a rychlejší!

  • kalkulátor jsme vyvinuli na základě vašich požadavků
  • vylepšili jej o volbu dřevěných oken
  • konfigurace je jednoduchá a intuitivní
  • po zadání výrobních rozměrů už za vás vše připraví systém

Našim cílem je, abyste za co nejlepší cenu dostali Vámi požadovanou kvalitu plastových a dřevěných oken. I proto okamžitě vidíte cenu a můžete měnit parametry tak dlouho, dokud nenajdete svoji vysněnou kombinaci.

Navíc jsme pro vás připravili přehledný videonávod k jeho použití:

Levná a kvalitní okna na míru jedině na Okna Hned

Kvalitní, a přesto levná okna nejsou jen mýtus. Nabízíme jak okamžitou kalkulaci, tak zadání do výroby. Kvalitu provedení dlouhodobě zajišťují německé profily TROCAL nebo Veka. U dřevných oken pak kvalitní profil z borovice.

Jednoduše a bez zbytečného papírování si tak můžete objednat plastová okna na míru včetně příslušenství ještě dnes.

Objednávky jsou z kalkulátoru odesílány přímo do výroby, díky čemuž můžeme nabídnout i nadstandardně rychlý termín dodání.

Díky naší specializaci na online obchodování, můžeme zase nabídnout větší pružnost a nižší ceny oken na míru než firmy, které provozují nákladné kamenné pobočky a pracují obvykle pomaleji. Náš kalkulátor oken je navíc otevřený NONSTOP a přístupný kdekoliv na světě!

Potřebujete pomoci s výběrem?

V případě, že si objednávkou oken a dveří nejste zcela jisti, nebo potřebujete jakoukoliv technickou radu ohledně oken na míru, neváhejte kontaktovat naše specialisty.

Tel: 530 332 552

Email: info@okna-hned.cz

Velmi rádi vás celým kalkulátorem provedou a s objednávkou oken a dveří na míru vám pomohou

Certifikace a ověření kvality

Nemáte k online obchodu důvěru? Jako firma jsme získali certifikaci APEK Certifikovaný obchod a taky jsme držiteli certifikátu HEUREKA Ověřeno zákazníky! Spokojený zákazník je pro nás nejdůležitější.

Vždy proto:

  • uvádíme rovnou konečnou cenu, včetně DPH
  • reklamace řešíme ihned se snahou vyjít zákazníkům vstříc
  • chováme se k zákazníkům tak, jak chceme, aby se k nám chovali druzí

A protože věříme našim zákazníkům, tak u nás si můžete okna na míru objednat s nejnižší zálohou ve výši 500,- Kč (platí pro objednávky do 20.000,- Kč).

Nebojte se nás kontaktovat s poptávkou na okna na míru nebo se podívejte do našeho ceníku  plastových oken skladem.