Značky Počet značek: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Aluplast

  Značka ALUPLAST, která vznikla v roce 1982 jako rodinná firma, je výrobce kvalitních okenních systémů vhodných jak pro novostavby a renovace, tak pro energetické optimalizace budov. ALUPLAST vlastní několik patentů a díky svému zaměření na inovativní technologie a flexibilitu může garantovat výrazně lepší užitelné vlastnosti i delší životnost povrchu než konkurenční výrobky ve podobné cenové kategorii.

  Počet produktů: 0

 • HOPPE

  Značka HOOPE je evropským leaderem na poli kvalitního kování pro dveře i okna. Nabízí standardní i designové kliky z hliníku, ušlechtilé oceli, plastu a mosazi. Díky svému zaměření na estetiku i užitnost jsou kliky HOPPE jasnou volbou pro profesionály i domácí kutily.

 • SKYLIGHT

  Moderní design a vysoká odolnost, to jsou plastová střešní okna SKYLIGHT Thermo. Díky využití jedinečných vícekomorových profilů vyplněných izolační pěnou, nabízí velmi dobré termoizolační vlastnosti a také stabilitu celého systému. PVC materiál odolný proti špíně a stárnutí pak slibuje celkově nízkou náročnost na údržbu.

 • TROCAL

  TROCAL je symbolem kvality v odvětví sériově vyráběných oken z PVC již více než 50 let. Díky patentované vnitřní konstrukci dosahuje velmi dobrých tepelných vlastností a snižuje kondenzaci vody na minimum. Navíc tento kvalitní německý profil obsahuje stabilizační přísady greenline, které zajišťují úplnou recyklovatelnost. Profil je chytrým řešením pro fasádní okna, prosklené stěny i posuvné či skládací dveře.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek