KVALITNÍ PLASTOVÁ OKNA S CERTIFIKÁTEM

Díky našim obchodním vztahům s dodavateli a díky promyšleným nákupům ve velkém množství po celé Evropě, dokážeme vyjednat velmi nízkou cenu a tu potom můžeme nabídnout i Vám. Na čem ale nikdy nešetříme je kvalita výrobku. Skutečně kvalitní okna jsou kvalitní ve všech svých parametrech, proto si zakládáme na tom, že máme ty nejkvalitnější dodavatele u všech tří hlavních komponent okna.

Rám do oken – profil

Trocal

Profil Trocal je vyráběn německým konsorciem Profine Group https://www.profine-group.com/ , které reprezentují renomované značky plastových oken a dveří jako KBE, KÖMMERLING a právě námi nabízený TROCAL.

Společnost Profine Group vznikla v roce 2003 spojením několika významných výrobců pod jednu střechu a dnes dodává kvalitní okna a profily do 87 zemí celého světa. Společnost Profine Group je řízena přímo většinovým majitelem a sídlí v německém v Severním Porýní-Vestfálsku. Výrobní produkce cca. 450 000 tun vysoce kvalitních profilů ročně svědčí o stabilitě tohoto výrobce a 3 500 zaměstnanců na 29 pracovištích ve 22 zemích usilují o dosažení cíle této firmy: „Nejlepší okno na světě!“.

https://www.profine-group.com/

Kování pro okna

Maco

Firma MACO vidí své úspěchy vždy těsně spojené s kvalitou produktů. Společnost MACO byla první společností v oboru, která byla certifikována AGQS a DIN ISO 9001.
V MACO jsou si vědomi odpovědnost vůči zákazníkům, proto zdůrazňují právě „KVALITU“. Produkty prochází od vývoje, přes vyhotovení až dodání přísným kontrolními a zlepšovacími cykly. Každý spolupracovník si je vědom své zodpovědnosti za kvalitu jeho práce a kvalitu vyrobeného produktu. Tato kvalita se dosahuje průběžným školením personálu. Stejně jsou také proškolováni dodavatelé a obchodníci a tak uzavírají kruh v udržení vysoké firemní kvality. Společnost je úspěšně na trhu již od roku 1947.
Všechna námi dodávaná plastová okna jsou vybavena kováním MACO MULTI-MATIC. Jeho předností je dlouhá životnost a díky i.S. (intelligente Sicherheit) technologii odpadá nutnost ho častěji seřizovat. Lehký chod kliky při manipulaci je zajištěn vysoce pevnostními materiály a otočnými hříbečky.

http://www.maco.at/

Zasklení do oken

Pilkington

Společnost Pilkington vznikla roku v Anglii roku 1826. Od roku 1849, kdy se společnost přejmenovala na Pilkington Brothers, můžeme sledovat dlouhou historii této rodinné firmy, jejíž akcie se začaly roku 1970 veřejně obchodovat na londýnské burze. Pilkington patřil po celou dobu k předním lídrům ve výrobě a vývoji skla. Spojení s japonskou skupinou NSG v roce 2006 posílilo její pozici na trhu a mělo za následek vznik jednoho z největších celosvětových výrobců skla.
Společnost NSG Group dodává sklářské výrobky nejen pro stavebnictví, ale vyrábí originální i náhradní díly a zasklívací systémy pro automobilový průmysl.
Izolační sklo s hodnotou Ug = 1.0 W/m2K (EN) je v dnešní době již standard. Této hodnoty je při šířce 24mm dosaženo přidáním pokovení, které způsobuje odraz tepelného záření zpět do místnosti a plněním meziskelního prostoru inertním plynem – Argonem.

PilkingtonPlastovým oknům, které nabízíme, skutečně důvěřujeme

Oknům, která nabízíme, skutečně důvěřujeme! Proto je taky máme namontované i doma a u našich rodinných příslušníků. Námi nabízená plastová okna jsou složená z kvalitních komponent aproto víme, že jsou kvalitní jako celek a vydrží dlouho bezvadně funkční. Proto můžeme s klidným srdcem říci, že naše okna jsou ta, která vydrží i pro novou generaci!

Certifikáty kvality našich oken

Plastové okno certifikát

Německý profil TROCAL splňuje české i evropské normy, což lze jednoduše doložit certifikáty kvality, které si můžete prohlédnout na stránce, která se Vám otevře po kliknutí na obrázek certifikátu.