Online kalkulátor žaluzií – žaluzie na míru za příznivé ceny

 

Vybírejte a objednávejte si žaluzie na míru pomocí jednoduchého online kalkulátoru.

 

Ať už pořizujete nová okna a potřebujete k nim také kvalitní žaluzie, nebo se jen chystáte na výměnu těch starých, jedno je jisté – už dávno pryč jsou doby, kdy jste na objednání a montáž žaluzií potřebovali specializovanou firmu.

Kalkulátor žaluzií

 

Stejně jako okna na míru, i objednání a výroba žaluzií na míru se dá řešit z pohodlí domova. Jednoduše, rychle a o mnoho levněji. Stačí znát rozměry, které zadáte do našeho kalkulátoru a žaluzie dle vlastního výběru můžete mít už za pár dní doma.

 

Vstoupit do kalkulátoru žaluzií!

 

Zaměření i montáž žaluzií zvládnete bez problémů sami

Zaměření žaluzií krok za krokem

Prvním krokem na cestě k novým žaluziím je znát rozměr, který potřebujete.

Co k zaměření žaluzie potřebujeme?


• Svinovací nebo krejčovský metr
• Papír a tužku

Rozměry měřte co nejblíže sklu a nejtěsněji od kraje ke kraji, včetně gumového těsnění.

Výšku i šířku si zapisujte v milimetrech a pro jistotu ji naměřte ve 3 různých místech (na krajích a uprostřed). Zapište si samozřejmě všechny hodnoty. Následně doporučujeme vybrat tu nejmenší naměřenou hodnotu.

Konečný výrobní rozměr žaluzie získáte, když od vybrané hodnoty šířky odečtete 2 mm. To proto, abyste měli jistotu, že žaluzie nebudou drhnout o zasklívací lišty. U výšky naopak přičtěte 10 mm. Získáte tak jistotu plného dosednutí žaluzie a zastínění okna.

Tyto hodnoty pak jednoduše zadejte do našeho kalkulátoru. V něm si ihned můžete upřesnit specifikaci žaluzií, zjistit jejich konečnou cenu a rovnou je můžete objednat k výrobě.

Opravdu to není žádná složitost. Pro jistotu ale doporučujeme také náš video návod na zaměření žaluzií:

 

Montáž žaluzie krok za krokem

Ač se to nemusí na první pohled zdát. Montáž žaluzií svépomocí je opravdu jednoduchá a z naší zkušenosti víme, že ji mohou zvládnout nejenom muži.

Co k montáži žaluzie potřebujeme?


• Aku šroubovák
• Křížový bit a vrták do železa 2,5 mm
• Kleště kombinačky
• Nůžky
• Křížový šroubovák

Jak dále postupovat?
Kompletním průběhem montáže žaluzií vás krok za krokem provede naše instruktážní video:

 

A to je vše!

Věříme, že díky našim video návodům zvládnete zaměření i následnou montáž bez problému i vy. Kdyby vás ale přece jen napadlo, co na nich ještě můžeme vylepšit, dejte nám to prosím vědět na tel: 530 332 552 nebo email: info@okna-hned.cz
Jak jsme řekli, doba nákladných výměn žaluzií je dávno pryč a díky kalkulátoru žaluzií od OKNA HNED vás čeká nejen výrazné ušetření peněz, ale především nezaměnitelný pocit z dobře vykonané práce. A ten je k nezaplacení!