Výprodej oken a dveří Aluplast, který se už nebude opakovat


V segmentu plastových oken byl odjakživa velký tlak na cenu, a tak není divu, že většina slev a akčních nabídek je dnes pouze virtuálních, jak jsme již vysvětlili v tomto článku. I proto jsme moc rádi, že vám můžeme nabídnout neopakovatelnou příležitost získat za výhodné ceny kvalitní okna a dveře s německým profilem ALUPLAST.

 

Okna Hned - výprodej Aluplast

Kupte okna z výprodeje

  

Proč ALUPLAST vyprodáváme?

Naše snaha je vždy nabízet našim zákazníkům za rozumnou cenu kvalitní produkty splňující všechny technické požadavky a normy. Jako v dalších odvětvích, i zde jde vývoj stále kupředu, a proto jsme se rozhodli vydat inovativní cestou a tím i pro přechod na modernější německý profil TROCAL.

  

Co díky výprodeji společně získáme?

My nyní potřebujeme hlavně uvolnit místo na skladě. Proto se vám tím až do vyprodání zásob nabízí jedinečná příležitost získat kvalitní nová okna za ceny blížící se výrobním cenám.

Okna Hned - sklad Brno Popůvky 

S tím místem na skladě to myslíme opravdu vážně a tak u našeho výprodeje máte hned dvě jistoty. Jednak, že tento výprodej se už nebude opakovat, a že získáte bezkonkurenčně nejlevnější okna a dveře v tomto provedení a kvalitě.

Navíc, pokud je pro vás není nízká cena jediným kritériem, pak se díky tomuto výprodeji můžete vyhnout nepříjemné zkušenosti s použitými bazarovými okny, u kterých již nemáte žádnou záruku a pravděpodobně ani možnost, jak si jejich kvalitu ověřit.

U profilu ALUPLAST máte jistotu:

• standardní záruky

• koupě kvalitních oken a dveří vyrobených v EU

• férového přístupu a nyní i bezkonkurenční ceny

 

Zapomeňte tedy na bazary a nekvalitní profily, které vás lákají nízkými cenami a přemrštěnými slevami. Vsaďte na Aluplast - prověřenou německou kvalitu, za kterou stojí stovky pozitivních recenzí od spokojených zákazníků.