Sháníte dřevěná okna na míru? My vám jejich cenu prozradíme hned

Také váš štve, že když chcete okno na míru, málokde vám řeknou konečnou cenu ihned? Tomu je nyní konec díky rozšíření našeho online kalkulátoru. Zapomeňte na složité poptávkové formuláře či zdlouhavé porovnávání – vsaďte na jednoduchost, rychlost a férovost.

Co kalkulátor oken umožňuje?

  • Volbu rozměru a typu profilu okna
  • Porovnávat různé materiály a zasklení
  • Vybrat vhodnou barvu nebo dekor
  • Ihned si navolit také doplňky
  • Porovnávat ceny v reálném čase

Jako jediní na trhu vám řekneme končenou cenu dřevěného okna hned!Žádné složitosti nebo fígle s cenou u nás nečekejte. Online si můžete porovnávat, jak výslednou cenu ovlivní nejen materiál okna, ale také změna profilu rozměru, dekoru nebo zasklení. Výběr doplňků jako je parapet a žaluzie jsou pak v kalkulaci samozřejmostí.

To vše bez nutnosti registrace nebo zadávání e-mailu.

Z dekorů se pak můžete těšit na paletu oblíbených světlých i tmavých dekorů, které přesně zapadnou k vaší domácnosti.

 

TIP NAVÍC: Jak kalkulátor chytře využít?

Řekněme, že se rozhodujete mezi plastovými a dřevěnými okny. Máte určitou představu o jejich výhodách a nevýhodách, ale rádi byste si jejich cenu ještě porovnali v různých rozměrech nebo s různým zasklením. Není problém, stačí se pohodlně usadit a v počítači, mobilu nebo tabletu si můžete najednou nakonfigurovat tolik oken, kolik jen chcete.

Pro porovnání si je pak stačí otevřít vedle sebe v jednotlivých oknech webového prohlížeče.

Při využití kalkulátoru oken na míru na vás nebudou vyskakovat žádné vymyšlené slevy ani reklamní triky, proč objednat. Pouze informace potřebné k tomu, abyste se mohli sami rozhodnout, kterou cestou se vydat. Jakmile máte vybráno, nové okno jde přímo do výroby.

Líbí? Pak neváhejte a jdete zjistit cenu nového okna právě teď!

Chcete poznat další výhody kalkulátoru nebo se podívat na video návod k jeho použití? Klikněte zde.