Jsme Vám i Brnu blíž!

Víme, že naší největší předností je rychlost! Mimo maximální spolehlivost, pravdivost, slušnost a smysl pro fér přístup k zákazníkům, dodavatelů i okolí, se snažíme vždy dostát našeho jména. Proto děláme vše co je v našich silách, abyste od nás měli OKNA HNED.

K tomu, abychom byli ještě rychlejší, potřebujeme dvě věci. Jednak ještě více zvýšit skladové zásoby oken i příslušenství. A to i přesto, že víme, že naše skladová zásoba oken i dveří je už dnes jednou z největších v rámci ČR. A za druhé musíme ještě více zefektivnit expedici a logistiku.

Oba cíle se nám povedlo splnit díky novému skladu a kancelářím. Rozloha skladu nám umožnila minimálně zdvojnásobit zásobu skladových oken a dveří. Výrazně zrychlit expedici objednávek oken a dveří vyrobených na míru. A také určitě zpříjemnit osobní odběry, kdy budeme mít dostatek prostoru pro krytou nakládku pod střechou.

Mimo to zde budujeme speciální balící centrum, tak abychom byli schopni náš veškerý sortiment expedovat ještě rychleji. Hlavně ale výrazně zlepšíme balení oken i dveří! Nákup nových technologií nám umožní balení do velice robustní pětivrstvé lepenky, tak abyste od nás dostali své zboží v naprosto perfektní kvalitě, ať už Vám je budeme dopravovat do sebe odlehlejšího kouta naší země či Evropy.

Prostorné kanceláře s moderním zázemím nám umožňují přivítat zákazníky v příjemném a pohodovém prostředí, kde chceme v blízké budoucnosti zbudovat i vzorkovnu námi nabízených oken i příslušenství.

Velmi příhodná poloha skladu (těsná blízkost dálnice D1 i Brna) zjednodušuje naši logistiku a věříme, že i v těch nejvypjatějších měsících díky tomu výrazně zrychlíme naši už tak bleskovou dopravu.

Popůvky je obec ležící sousedství dálnice D1 směrem z Brna na Prahu a náš sklad je vzdálen od hranice města Brna pouhých 2,5 km. Dopravní dostupnost je v tomto směru více než dobrá a můžete si vybrat, jestli k nám pojedete po dálnici D1 nebo po silnici II. třídy číslo 602, jak je názorně vidět na našem plánku:

Mapa nový sklad Popůvky - Okna Hned

Naše adresa je: Vintrovna 262/9, 664 41 Popůvky, okres Brno-venkov. Pokud k nám pojedete autem, je nejlepší do navigace zadat adresu Vintrovna 404, Popůvky, případně můžete zadat GPS souřadnice: 49°10'49.235"N, 16°29'15.828"E. Jestli se k nám vypravíte MHD, potom využijte autobusové linky 401, 402 – zastávka Popůvky – Vintrovna.

Kompletně přestěhovaní jsme od konce ledna 2018 a věříme, že naše nové a moderní prostory přinesly Vám, našim milým zákazníkům, lepší a dostupnější služby.

Těšíme se na viděnou s Vámi v našich nových prostorách!