OSOBNÍ ODBĚRY A DOBÍRKY

V Popůvkách, 17. června 2020

Vážení zákazníci,
po dalším mírné rozvolnění nařízených omezení v souvislosti s onemocněním Covid-19, jsme opět obnovili dobírky a osobní odběry.

 

PLATBA NA DOBÍRKU je aktuálně možná u všech námi využívaných přepravců!

U paletové přepravy (větší okna a dveře) většinou není možné platit kartou, ale je potřeba mít připravenou hotovost.

U balíkových dopravců jsou naopak řidiči v drtivé většině vybaveni terminály a obecně je preferována platba kartou.

 

OSOBNÍ ODBĚR včetně platby na místě je opět možný a to v pracovní dny OD 13 DO 15 hodin!

Napište nám email nebo zavolejte na tel. 530 332 552 (alespoň 1 hodinu dopředu) a nahlašte nám den a čas, kdy budete chtít zboží vyzvednout!

 

Osobní odběry již uhrazené kartou nebo převodem budeme realizovat pouze tzv. „bezkontaktním výdejem“. Tedy Vaše objednávka bude připravena ve smluvený čas na vyhrazeném výdejním stojanu u skladu a není proto nutné chodit do kanceláří v administrativní budově.

 

Objednávky na "dobírku" je možné uhradit v kanceláři hotově nebo platební kartou, následně Vám zboží připravíme na výdejní stojan u skladu, kde si je odeberete.

 

Při vyzvedávání zboží Vás prosíme o dodržování obecně platných nařízení, jako je doporučený distanc s dalšími osobami, nošení roušky nebo ústenky nebo respirátoru, v budovách apod.

Máte-li jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na telefonních číslech: 530 332 552 nebo 778 151 800 nebo emailem na adrese info@okna-hned.cz .

S přátelským pozdravem

Nikola Foret

OKNA HNED

 

Otík Hrošík s rouškou