AKTUÁLNÍ SITUACE - FUNGUJEME!!!

V Brně, 23.3.2020

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o stávající situaci v našem e-shopu OKNA HNED v souvislosti s onemocněním Covid-19.

Chtěli bychom Vás ubezpečit, že děláme veškerá opatření k tomu, abychom nadále 100% fungovali a zachovali kvalitu služeb, na které jste u nás zvyklí.

Všichni naši dodavatelé fungují bez jakýchkoliv problémů a nemáme aktuálně informace o tom, že by výroba nebo logistika zboží měly jakkoliv váznout. Věříme, že tento stav setrvá a v případě jakýchkoliv změn Vás budeme vždy okamžitě informovat.

Zboží skladem máme dost, každý den expedujeme desítky zakázek, několikrát týdně přijímáme nové zboží na sklad! Chodíme do práce, fungujeme, komunikujeme, snažíme se dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojení i v těchto chaotických okamžicích.

Naši dopravci rozváží zboží jako obvykle, pouze byla zavedena některá preventivní opatření:

Není možné doručovat do uzavřených obcí! Proto na tyto adresy, prosím, zboží vůbec neobjednávejte.

Není možné hradit hotově při převzetí zásilky! Proto jsme na našem eshopu do odvolání vypnuli možnost úhrady „dobírkou“. Prosíme o využívání zbývajících forem úhrady, tedy platbu převodem na účet nebo kartou.

Prosíme, respektujte pokyny řidičů ohledně doručení a převzetí zásilek! Nevystavujte, prosím, řidiče, ale i sebe, zbytečnému riziku a používejte Vládou ČR nařízené roušky!
Společně s dopravci se snažíme řešit v těchto dnech psychicky nesmírně těžkou situaci řidičů. Vážíme si práce, kterou odvádí a děkujeme Vám, našim zákazníkům, že nám v tom pomáháte.

 

U objednávek oken na míru, které můžete jednoduše zadávat přes náš www.kalkulator-oken.cz , není i nadále nutné platit celou zakázku dopředu, ale je možné využít platbu zálohy ve výši 500,- Kč. Při objednávce s úhradou zálohy nelze z důvodu aktuálních omezení zvolit variantu „Platba na dobírku“. Proto na konci objednávky zvolte, prosím, variantu „Zaplatit bankovním převodem“. Automaticky rozesílaný předpis na celou částku ignorujte, kolegové se s Vámi spojí telefonicky a vše (včetně úhrady zálohy) s Vámi dojednají osobně.

 

Máte-li jakékoliv otázky ohledně úhrady či doručování Vašich objednávek, neváhejte nás kontaktovat na telefonních číslech: 530 332 552 nebo 778 151 800 nebo emailem na adrese info@okna-hned.cz .

Přeji pevné zdraví a zůstávám s pozdravem!

Nikola Foret

OKNA HNED

Otík Hrošík s rouškou