OMEZENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ

V Brně, 14.3.2020

Vážení zákazníci,

jménem všech zaměstnanců naší firmy a celého eshopu OKNA HNED se omlouváme za veškeré nepříjemnosti, které vám může způsobit situace v souvislosti s onemocněním Covid-19.

Naší nejvyšší prioritou zůstává bezpečnost a zdraví našich zaměstnanců i zákazníků.

Z tohoto důvodu spolupracujeme se všemi státními úřady a snažíme se maximálně dodržovat veškerá nařízení a doporučení našich úřadů i WHO, tak abychom minimalizovali veškeré dopady zdravotních rizik na naše zaměstnance a zákazníky.

Ode dneška jsme nuceni do odvolání zastavit veškeré osobní odběry na naší pobočce/skladu a takovéto objednávky aktuálně nebudeme přijímat.

Zásilky Vám rádi rozvezeme na Vaše adresy prostřednictvím našich dopravců!

Zákazníkům, kteří si již objednali zboží na osobní odběr, nabízíme možnost bezplatného doručení jejich zakázek na libovolnou adresu. V případě, že jsou námi dodávané produkty nadrozměrné a doprava tak není možná, bude předání domlouváno individuálně. V těchto případech Vás budeme kontaktovat.

Výroba a dodávky oken, dveří i veškerého příslušenství stále fungují v běžném režimu, stejně jako naši dopravci a zatím nemáme žádné informace o tom, že by se na tomto stavu mělo něco měnit, takže zboží máme a normálně prodáváme.

Zákazníky prosíme, aby v těchto dnech využívali zejména platby převodem nebo kartou, přepravci naznačují, že možná nebudou brát hotovost při platbě na dobírku.

Doufáme, že tato opatření pochopíte a posílí vaši důvěru v naši firmu.

Věříme, že až tato nepříjemná situace ohledně Covid-19 pomine a život se vrátí do normálu, budete moci nadále využívat veškeré naše služby, tak jak jste byli zvyklí.

Přeji pevné zdraví a nervy v následujících dnech, které doufám, že všichni v klidu a bez paniky zvládneme!

Nikola Foret

OKNA HNED