pravidla soutez Facebook

Výsledky

„SOUTĚŽE O OKNA ZDARMA“


Eshop OKNA HNED uspořádal na přelomu února a března 2018 „SOUTĚŽ O OKNA ZDARMA“. Soutěž probíhala na Facebooku, kde bylo potřeba odpovědět na několik kvízových otázek. Všechny správné odpovědi byly 8. 3. 2018 zařazeny do losování a byl vylosován jeden výherce.

Děkujeme všem, kteří se do naší soutěže zapojili a bylo Vás více než 1.100.

Gratulujeme panu Robertovi Banovskému, který od nás získává plastová okna zakoupená na e-shopu www.okna-hned.cz zdarma do hodnoty 10.000,- Kč včetně DPH.

Pro všechny ostatní soutěžící, aby Vám to nebylo líto, jsme připravili akci, kdy jako poděkování za účast v soutěži máte možnost získat k novým oknům vnitřní horizontální žaluzie dle vlastního výběru zdarma!

Ten, kdo si ode dneška do 18. 3. 2018 objedná na eshopu OKNA HNED okno, může si k němu objednat ŽALUZII ZDARMA. Tu od nás dostane v libovolné barvě z naší nabídky jako dárek.

Každý kdo nakoupí plastové okno v období od 9. 3. 2018 do 18. 3. 2018 a uvede v objednávce kód:

ZALUZIE

získá jako dárek k tomuto oknu žaluzii zdarma. K jednomu oknu lze získat pouze jednu žaluzii. Žaluzii zdarma lze získat ke každému objednanému oknu. V případě vrácené zboží nebo odstoupení od smlouvy je nutno se zakoupeným oknem vrátit i dárek (žaluzii zdarma). Akce žaluzie zdarma se týká pouze na eshopu nabízených žaluzií na fasádní okna, žaluzie na střešní okna nemáme v nabídce.

Všem, kterým naše soutěž utekla, anebo nevyhráli, doporučujeme sledovat naši Facbookovou stránku https://www.facebook.com/oknahned/, kde určitě ještě nějakou soutěž uděláme.