Akce eshopu OKNA HNED "tisícovku za fotku"!

Nakoupili jste u nás kvalitní a levná plastová okna?

Zvládli jste v pohodě montáž plastových oken sami?

Chcete se svým dílem pochlubit a vyhrát tisícovku?

Pak je naše akce přesně pro Vás!

Sotvku za fotku!

Pošlete nám fotku namontovaných plastových oken z našeho eshopu OKNA HNED a my Vám obratem pošleme poukázku na 100,- Kč na nákup v prodejnách Tesco.

Fotky Vašich realizací zveřejníme na Facebooku OKNA HNED a ta fotka, která získá do konce akce nejvíce lajků, vyhraje dalších 900,- Kč na nákup v prodejnách Tesco.

Pošlete nám OKNA fotku,

dostanete HNED stovku!

A když vyhrajete na Facebooku,

tak od nás dostanete tisícovku!

Fotografie našich oken ve Vašich domovech

Vybrané fotografie zaslané v rámci soutěže "tisícovku za fotku". Jedná se fotky našich oken, která si zabudovali sami naši zákazníci.

Naše okna ve Vašich domovech - Vlastimil, Ostrava  Naše okna ve Vašich domovech - Jan, Pardubice

Naše okna ve Vašich domovech - Martin, Nový Bydžov  Naše okna ve Vašich domovech - Michaela, Mezno

Naše okna ve Vašich domovech - Roman, Soběslav  Naše okna ve Vašich domovech - Milan, Podivín  Naše okna ve Vašich domovech - Václav, Hradec Králové

Naše okna ve Vašich domovech - Miroslav, Mokrá-Horákov

Podmínky akce:

 1. Soutěže se mohou zúčastnit pouze zákazníci eshopu OKNA HNED, kteří na tomto eshopu nakoupili.
 2. Soutěž trvá od 4. 5. 2017 do 7. 6. 2017.
 3. Podmínkou pro získání bonusu 100,- Kč (poukázka na nákup v prodejnách Tesco v rámci celé ČR) je zaslání fotografie, na které bude vidět namontované okno nebo dveře na email info@okna-hned.cz . Email s fotkou musí být odeslán z emailové adresy, která byla registrována při nákupu.
 4. V těle mailu je nutno uvést, že souhlasíte se zveřejněním fotografie na webu, Facebooku a dalších materiálech eshopu OKNA HNED a dále zde uveďte korespondenční adresu, kam máme dárkovou poukázku zaslat.
 5. Fotografie budou zveřejněny na Facebooku OKNA HNED (v galerii na adrese https://www.facebook.com/pg/oknahned/photos/?tab=album&album_id=1848852028462162)a ta fotka, která získá do konce trvání akce nejvíce označení „to se mi líbí“ vyhraje další bonus v hodnotě 900,- Kč (poukázka na nákup v prodejnách Tesco v rámci celé ČR).
 6. Účastník soutěže dává společnosti IIMCE, spol. s r.o. v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa a telefonní číslo, které organizátorovi v souvislosti se svou účastí v soutěži poskytne, za účelem předání výhry.
 7. Společnost IIMCE, spol. s r.o. zařadí do soutěže pouze doručené fotografie a nedopovídá za technické problémy s odesláním fotografií či ztrátu a nedoručení emailů s fotografiemi, ať už z důvodu na straně odesílatele či příjemce (velikost přílohy, antispam, apod.).
 8. Společnost IIMCE, spol. s r.o. bude rozesílat bonusy doporučenou zásilkou prostřednictvím České pošty vždy do 5 dní od doručenéí fotografie.
 9. Společnost IIMCE, spol. s r.o. nenese odpovědnost zaslaných poukázek u dopravce nebo za jejich vrácení zpět odesílateli, při nedoručení nebo překročení úložní doby.
 10. Veškeré bonusy, které budou v pořádku zpracovány, budou odeslány nejpozději do 21. 6. 2017. Jakékoli dotazy a námitky na nedoručení bonusu lze podávat nejpozději do 30. 6. 2017, po tomto datu bude akce definitivně ukončena a na pozdější námitky nebude brán zřetel.
 11. Organizátorem soutěže je firma IIMCE, spol. s r.o., se sídlem Brno, Příkop 4, 60200, identifikační číslo: 60698276, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 14418.
 12. Společnost IIMCE, spol. s r.o. si vyhrazuje právo pořádanou akci zcela nebo částečně zrušit (ukončit).